| Bendes a întrebat:

Sall omaneni buni! Cine bate pe cine bate Iped Apple sau Samsung Galaxy TAB?

Răspuns Câştigător
| ecostin a răspuns:

@Ray: Galaxy e mai scump decat iPad :-).

@Bandes: Depinde ce vrei. Pentru Romania cred ca ti-ar conveni mai mult Galaxy Tab decat iPad. 3 motive: a) poti vedea clipurile video - flash -, b) ai card reader (filme, muzica, documente, etc) si c) ai acces la zeci de mii de aplicatii gratuite (jocuri, office, etc).

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

IPad-ul de la Apple este mai avansat.
Nu vreau sa fiu rautacioasa, insa se poate spune ca Samsung Galaxy Tab, chiar daca este mai ieftin, reprezinta doar o idee preluata de cei de la Apple.

| Nokitochikushi a răspuns:

Samsungul este mai eftin, iar de Apple daca este mai estin, inseamna ca e doar de 8- 16 gb
iar ca calitate e mult mai bun un Apple saceti o incercare la toach sa vedeti care functioneaza mai bine. iar daca te duci in america toti copii si cam totate persoanele au iphonewinking "Apple"

| Bendes explică:

Alte pareri ?

| Diana100miller a răspuns:

Apple iPad, îți spun din proprie experiența!