| GameMaster23 a întrebat:

Sall, sa zicem ca la mess am numele "a" si toti pe care ii am in lista imi vad numele "a", dar cum fac sa imi modific numele "a" in "x" si sa vada toata lumea ca mi-l-am modificat?

Răspuns Câştigător
| ησηαмє a răspuns:

Pai uite cum facem: PAS.1:dai acolo sus la "ACTION" la mess
PAS.2:vezi unde scrie "Send My Contact Details"
PAS.3:acolo iti activezi toti din lista adica apesi acolo unde e alb de sus in jos.
PAS.4:dai NEXT...ACOLO bifezi doar Namesada)
apoi dai Edit My Contact Details...
PAS.5:acolo la name scrii doar la "*Firts(scrii x)daca vrei sa pui 2 nume ex (brother new) scrii x si la (*Last)
PAS.6:dai save and close
ATAT sunt doar 6 PASI simpli bft big grin

1 răspuns:
| AIKOcaNoNYu a răspuns:

Buna,dai la action->send my contact detalies->apoi activezi pe toti din lista->Next->Edit my contact detalies->Scri "X"->Save->Close
Funda?