| pwf98 a întrebat:

Sall
scuze pentru categorie straight face
Am si eu o intrebare? cum se face la Facebook chesti aia care altii sa iti dea urmareste >?
Dau funda

4 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Vezi ca sunt mai multe categorii de setari, probabil pe undeva sus sau stanga

| Adita1988 a răspuns:

Du-te la setarile contului si ai in stanga "persoane care iti urmaresc activitatea" bifeaza "Activează urmărirea", bafta

| pwf98 explică (pentru Adita1988):

Am dat la setarile contului dar nu gasesc ....asta cum zici Tu straight face

| Daaa a răspuns:

Hei.
Am cautat acum, pentru ca voiam sa bag si eu. si trebuie sa ai peste 18 ani. Daca ai, intra la " account setting", apoi la "follower"( in stanga ). Daca nu ai, incearca sa-ti schimbi anul nasterii :)), daca poti :D. Uite si un video, in caz ca nu ai priceput ce ti-am zis http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8ri9wo4YW9g