| GameMaster23 a întrebat:

Sall, stie careva vreun hack pentru samp de facut levele?
Dau funda +2voturi!

5 răspunsuri:
| Marius_Pitesteanu_1998 a răspuns:

Este buni bani

| dragositza23 a răspuns:

Ma ieste Hack precum s0b sau peperony pentru samp da de lvl si eu caut si nu cred ca exista pacat.

| dragositza23 a răspuns:

Ma ieste Hack precum s0b sau peperony pentru samp da de lvl si eu caut si nu cred ca exista pacat. Funda

| dragositza23 a răspuns:

NU exista asa ceva si si daca ar exista nu o sal putem lua pentru ca e pe bani presupun.

| Gabriel_1262 a răspuns:

Nu există happy eu am un Hack dar nu e pentru lvl! Funcţionează pentru bani(pe unele servere) viată armură şi din astea happy Dacă doreşti dămi mesaj privat