| ScrEamO a întrebat:

Sall stiti cum este la iphone 3gs 4 4s cand intri in camera foto jos iti apare si foto si video cum sa fac asta si la un iphone 3g?

3 răspunsuri:
| MYK3 a răspuns:

Nu poti, nu astepta alt raspuns pentru ca nu vei gasi nici o solutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da, poate filma iphone 3 g daca descarci aplicatie cu care sa poti face asta.nu iti pot aparea amandoua, si camera photo si camera video in camera photo cum zici tu la iphone 3g.cum ti-am spus, camera video la iphone 3 g nu poate fii decat o aplicatie decarcata din app store pe cand la celelalte sunt deja aplicatii ale iphone-lor 3gs, 4 si 4s, de asta nu iti pot aparea amandoua.

| Piranha a răspuns:

Iphone 3g nu filmeaza.