| Alex_Tuta_1977 a întrebat:

1:Am incercat sa-mi fac o pagina pe facebook, dar am facut 3 si 2 vreau sa le sterg.Cum pot face asta?
2:M-am gandit sa sterg contul si cand am pus ozele de pe facebook pe calculator la una dintre ele mi-a apartu un lacat si ceva cu desktop si am dat da si acum imi apare fontul de la toate iconitele cu negru si un pic in dreapta aplicatiilor.
Raspunsul foarte repede.
Dati raspunsurile 1 si 2

Răspuns Câştigător
| sadass a răspuns:

Pai daca vrei sa sergi pagina, se poate.
Dupa ce te-ai logat intrii in "account/Cont" sub comanda manage pages. Selectezi pagina pe care doresti sa o stergi. Sub fotografie dai click pe "Edit" si selectezi "Manage Permision". Mai jos o sa gasesti cu albastru "Permanently delete page/Sterge pagina permanent". Se va sterge in 2 saptamani. Funda?