| TinKode011 a întrebat:

Sall! TpU ajutati-ma si pe mine va rog am o camera si i-am pierdut cd-ul cu driver camera are o firma mai putin cunoscuta CANYON
am intrat pe siteu-l lor si am descarcat un driver. il instalez si imi zice ca aici nu este nici o camera usb. camera este dreptunghiulara negara pe margini cu verde si pe marginea din partea dreapta are un buton.
ajutati-ma TPU va rog! ce sa fac sa mearga? multumesc anticipat! dau funda + vot

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Chipseturile de placa de baza leai instalat vreodata? da click doi mouse pe My Coputer \Manage si la Device Management in afara de Canyon iti mai apare ceva cu galben si cu semnu exclamari?

| TinKode011 explică:

Scuze nu stiu cum se face eu am windows 7 ultimate pe 32bit si e pe italiana si nu nu imi apare