| ghicice a întrebat:

Am cumparat un mini pc tronsmart mk908 de pe geekbuying si astazi a venit.Nu cred ca este un fake pentru ca totul arata normal nimic schimbat deci sa revin.Il pornesc deci merge si cand vreau sa pornesc youtubeul sau alta aplicatie pur si simplu se blocheaza si peste 3 minute daca il las asa se inchide.
Stiti un mod sa il fac nu prea vreau sa il trimit inapoi la geekbuying ca sa mai sau o luna si sa mai platesc vama.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Din nefericire nu te pot ajuta, insa incearca sa dai un mail celor de la geek buying sa le explici problema, poate te pot ei ajuta.
2. in ce alte aplicatii mai face asa? Sau doar in youtube?

| ghicice explică (pentru sltlp):

La toate am intrat acum cateva ore din nou pe el si am reusit sa intru in skype etc. dar in 15 minute s-a oprit si peculetul albastru de power era aprins ce pot sa ii fac cei de la geekbuying nu mi-au raspuns inca si am dat mail acum 2 zile.

| sltlp a răspuns (pentru ghicice):

Atunci e de rau. E fie ceva de hardware, dar cel mai probabil de software, si tu nu ai cum sa repari asta...

| ghicice explică (pentru sltlp):

La software stiu pentru ca ma pricep la IT dar nu imi instaleaza driver pentru el si hardware chiar e naspa.

| sErGiUuuuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Salut! Am si eu o intrebare : Sunt seriosi cei de la geekbuying cu transportul? Si se plateste la venirea coletului sau inainte?

| Alexxxfay a răspuns:

A trimis e-mail la after_arrival@geekbuying.com, ei vă va oferi o soluție.