| lucybzz a întrebat:

Sall TPU

Am dat ignore unei persoane, iar acum nu o mai pot adauga in lista.
am sters-o din ignore list. daca ea incearca sa ma adauge in lista merge, doar ca dupa ce ii confirm eu cererea, ei nu ii mai apare sa dea accept ceea ce face ca eu sa nu o am in lista.
cand incerc sa o adaug imi da eroarea:
Your request to add a contact has taken longer that expected to complete.
the operation may have succeed. Please check your Messenger List later"
Tin sa mentionez ca am aceasta problema de 1 saptamana!

Fundita!

2 răspunsuri:
| 26andrei26 a răspuns:

Daca ai sters-o din lista de ignore si nu poti sa o adaugi atunci doar daca acea persoana te mai aduaga iar poti sa o ai in lista

| AnOnIm1220 a răspuns:

Pai odata ce i-ai dat ignor sar putra sa nu o mai poti adauga..eu asa stiu...deci fa-ti o alta adresa de mess