| ProWaf a întrebat:

am dat open with si mi-a aparut tot cu winrar ce sa fac?
FUNDA!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Sa-ti devirusezi calculatorul!

| Jipa95 a răspuns:

Intri direct in acea arhiva, iar daca este un joc/program intri direct in acel setul pentru a se instala.

| santusx a răspuns:

Open with-choose default program-daca nu gasesti ce cauti apesi -more option si cauti in program files optiunea pe care o doresti sa iti deschida "nu stiu ce" pentru ca nu ne dai mai multe detalii.

| ProWaf explică (pentru santusx):

Ba am dat open with pe un fisier si dupa aia tot ce era pe desktop mi-a aparut cu winrar si nu mai pot sa intru in nimic