| doggy123 a întrebat:

Am o intrebare. Eu as dori sa-mi pun o poza de profil pe FACEBOOK dar cand mi-am ales fotografia imi da sa o decupez si nu vreau, mai demult numi dadea asa si scrie acolo sus,, decupeaza,, si nu inteleg de ce imi tot da asa.Nu arata bine poza decupata eu vreau sa se vada tot.Alti o pus si nu este decupat nimic...eu dc nu pot? Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pentru ca asa vrea facebuci, mai nou!

| Mariuca_Maria_1974 a răspuns:

Poza are o inaltime prea mare, sau o pui de pe tableta. Daca vrei asa de mult poza aceea pune-o de pe calculatorul unui prieten.