| YoYo09 a întrebat:

Sall tpu...am o mare problema cu netul, nu se mai aprind 2 beculete ( wan si internet), facturile sunt platite deci care ar fi problema?

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Te referi la rourer, nu? Ai in spate un buton de reset sau scoate-l din priza 10-15 sec. Daca nu se remediaza suna la providerul de internet.O defectiune a router-ului/o problema din server-ul lor.Acum mai depinde pana cand ai avut perioada de "gratie".De ex la UPC e de 10 zile(indiferent de sambete/duminici) si reconectarea se face in 3 ore(personal am patit-o).

| NimeniSiAtat a răspuns:

S-ar putea sa fie de la cablu, dar cel mai sigur suna la ei.

| Dinu77744 a răspuns:

Uita-te bine la fir daca nu este scos

| camitzu27 a răspuns:

Probabil pana le intra la aia in baza de date ca factura e platita si de aia nu ai net inca. am patit.