| asasinkrid a întrebat:

Sall tpu.Am o nelamurire legata de portforwardingul modemului hg655b. Eu am facut portforwardul la el dar nu imi deschide portul 25565 cand, fac test port imi arata ca e off. Am dezactivat anti-virusul firrwall si desigur si firrwall de net si tot asa dc? Astept raspunsuri P.S cel care ma lamureste cu chestia asta primeste 2 funde tongue

1 răspuns:
| Vl4dootz a răspuns:

Uite aici un tutorial
sper sa-ti fie de ajutor http://www.trilulilu.ro/video-cum-sa/port-forward-pe-modem-hg655b
Bafta!