| horizon5 a întrebat:

am o placa audio integrata si cand imi bag un windous fara drive re nu-mi merge sunetu deloc si nu gasesc driver daca cineva ma ajuta ii

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai poti descarca programul slimdriver.iti detecteaza driverele lipsa si ai optiunea de ale downloada direct din program.

| IFlorin97 a răspuns:

Driveru e doar pentru un model de calculator nu pentru taote.Lasa seria de la calculatorul tau iti apare imadiat dupa ce deschizi calculatoru.

| DomnulFantastic a răspuns:

Intra in control panel--->system and security--->windows update si instaleaza tot