| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu id-urile de la mess...De ex id-ul este :exemplu_BG Si numele este Exemplu BG...De ce imi scie in lista (la toti prieteni) id-ul nu numele? Cum pot sa fac sa nu imi scrie id-ul si sa scrie numele persoanei. Sper ca ma-ti inteles ce am vrut sa spun.

8 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Messenger --> preferences --> appearance --> for each contact, show... si bifezi nickname or first and last name --> apply --> ok

| ivan12 a răspuns (pentru Mădă0611):

Dar tot nu mergesad

| Mădă0611 a răspuns (pentru ivan12):

Ar trebui sa mearga, poate e de la mess, inchide-l si deschide-l, sau poate e cum zicea Sensation_7587 happy

| Sensation_7587 a răspuns:

Pai dai la contact detalii si scrieti acolo la ' Nume : Exemplu si Prenume : BH ' sa iti apara asa cum vrei u

| ivan12 a răspuns (pentru Sensation_7587):

Nu de mine vorbesc de cei care ii am in lista nu imi scrie numele lor ci imi scrie id-ul lor!

| Sensation_7587 a răspuns (pentru ivan12):

Pai nu au scris asa cum trebui numele sau probabil nu ti-au dat accept cum trebuie

| Petrus_Larisa_1990 a răspuns:

Mi-s-a intamplat si mie dar nu am facut nimic si dupa mi-a aparut numele pur si simplu.si eu m-am inervat ca scria id si nu numele, dar nu face nimic cu el ca poate isi va reveni el singur dar nu sunt sigura. FUNDA!

| BaaEuSunt a răspuns:

Pai cand vorbesti cu o persoana acolo sus unde scrie actions dai pe el apoi dai [pe send my details contacts si persoanei respective o sa primeasca numele tau sper ca ai inteles