| Cold a întrebat:

am si eu o intrebarestraight face... am luat de pe neet Red Alert yuri`s revenge. asa si nu stiu cum sa il instalez nu stiu parca era ceva cu windows95 nu mai stiu cine ma poate ajuta sa il isntalez big grin! funda add la cold.2011@yahoo.com

1 răspuns:
| AlexandruGabriel a răspuns:

Daca l-ai luat dupa internet proabil l-ai luat in format.iso.
Monteaza-l cu daemon tools, gaseste autorun-ul, dai instal, gasesti si selectezi folderul unde il vrei instalat, si aia e!
Bafta, astept funditabig grin!