| flavyusR a întrebat:

Am si eu o intrebare:Care dintre urmatoarele programe este mai bun:Magic ISO, Ultra ISO sau Power ISO. Dau funda celui care imi spune care este cel mai bun program.

Răspuns Câştigător
| Jeff4Ever4Me1Lov3You a răspuns:

Pai eu folosesc Power ISO de 4 ani si este foarte bun dupa mine cel mai bun program este Power ISO. Dupa instalare o sa iti ceara sa dai restart la pc. Bafta si Fundita big grin

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FoarteLetargic a răspuns:

Power ISO, parerea meawinking
Funda?happy

| mousemagic a răspuns:

Eu folosesc UltraISO, e foarte bun la ceea ce face. Dar dacă vrei doar să montezi ISO, trebuie doar să utilizezi gratuit Daemon Lite. Poate încărca jocuri iso si filme. Funcţionează ca un campion.
E bun si pentru scrierea cd-urilor bootabile.

| FreelancerTony a răspuns:

Personal folosesc ultraISO si mi se pare deasupra celorlalte cu mult. Acum depinde si de modul in care vrei sa-l folosesti.

| SCOOBftw a răspuns:

Eu zic Power ISO.

Dar incearca si Daemon Tools tongue!

| c0ol a răspuns:

Dupa parerea mea, Magic ISO este cel mai bun. Si in plus este si cel mai usor de folosit. deci, foloseste magic ISOwinking

| lusy4 a răspuns:

Power ISO