| flavyusR a întrebat:

Am si eu o intrebare:Cu Ultra ISO se pote face un cd sau dvd bootabil.Am nevoie de un Ultra ISO full cu tot cu serial. Daca vreau sa schimb labelul unei imagini iso se poate schimba cum ar fi la Windows Vista, labelul este VISTA_32_BASIC, pot pune labelul LRMCFRE_EN_DVD. Spuneti-mi si mie dau funda+vot celui care imi spune.

1 răspuns:
| thekillerboyka a răspuns:

Mai bine incearca imgburn poti face cu el cd/ dvd bootabil! si nu cred ca e nevoie sai schimbi " labelul " simcer nu stiu ce este si nu cred ca e important. Daca n-am auzit de el laughing.