| Razvy98 a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grine ce la mine la mess nu mai ma lasa sa imi schimb poza? Iy dau acolo sa o schiimbe dar nu se mai schimba ramane tot aia.Cum sa fac sa o schimb? Dau funda celui care imi spune primul.

Răspuns Câştigător
| Lyiia a răspuns:

Buna!
Problema asta au pus-o mai multi useri!
La nimeni nu se poate schimba poza.Pentru ca,atunci cand am intrat pe messenger, imi scria sub status, ca se repara ceva la avatar si dureaza o perioada de timp.Nu am vazut data, pentru ca am sters repedelaughingInsa cred ca maine se repara.
Daca ai nelamuriri da-mi un mesaj privat.

2 răspunsuri:
| gogus a răspuns:

Dupa ce schimbi poza da sign out apoi intra din nou

| chakuza a răspuns:

E o problema de la yahoo. Sper sa se rezolve in cateva zile.