| Razvy98 a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grine ce la mine la mess nu se mai schimba imaginea la status cand vreau sa o schimb? Dau funda+vot celui care imi poate spune ce sa fac cat mai repede! mersi.

3 răspunsuri:
| Beebytza a răspuns:

Hmm nu cred ca ejt singurul nu numai la uh nu mere

nici la mine si nici la pr mei nu mere... cred ca e kv de la ei :*:*

dar cu siguranta il vor face la loc...

:*:*

| ZarNo a răspuns:

Reinstaleazati mess poate il ai de mult

| Ramonaaaa a răspuns:

Deci aproape toata lista mea de mess si alti utilizatori TPU au probleme cu avatarul.Inclusiv euhappy. Este ceva de la ei asa ca mai bine astepti pana se rezolva.