| iLegalDreamS a întrebat:

am si eu o mica problema daca ma puteti ajuta.Cand pornesc pc-ul imi apare foarte greu bula in dreapta jos bara de la firewall(scutul rosu) in 3 4min apare inainte imi aparea imd.Si de cand patesc asta imi da si Search greu pe Google va rog furmos ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Salut, ori folosesti windowsul de prea mult timp, ori ai virusi, ori prea multe programe care pornesc odata cu deschiderea calculatorului.
Eu iti recomand sa reinstalezi windowsul, sau daca nu te pricepi sa chemi pe un specialist, iar apoi cand e totul ca nou. sa instalezi doar ce este necesar, fara alte prostii de programe nefolositoare care ingreuneaza pc-ul.

3 răspunsuri:
| RegepOnur a răspuns:

Poate ai prea multe fisiere in calculator si de aceea iti merge greu...

| iLegalDreamS explică (pentru RegepOnur):

Am doar de la windows si 3 jocuri atat help?

| Marius233 a răspuns:

Se poate ca ai pre multe programe ce pornesc odata cu pc-ul ( asta ii ingreuneaza pornirea ) sau se poate sa ai niste vurisi care incetinesc calculatorul. Daca te intereseaza, pe net se pot gasi multe metode de cresterea vitezei pc-ului.