| mihaita94 a întrebat:

Sall TPU
am si eu o problema. am decarcat si instalat programul Folder Acces ca sa protej cateva fisiere. l-am instalat, i-am pus parola, am blocat folderele care vroiam, iar cand i-am dat un restart la calculator si am dat sa intru in folderul blocat (poze) nu imi recunoaste parola. nu imi spune nici daca este corecta nici daca este gresita. si acum am ramas si cu folderele blocate. ce pot sa fac? crying
:d

2 răspunsuri:
| nouamm a răspuns:

Dezinstaleaza programul si'ti vei recupera datele.

| mihaita94 explică:

Am incercat sa il dezinstalez dar imi cere parola. si nu o recunoaste.
ce pot face in cazul asta?