| ionutz70 a întrebat:

Am un Orange nivo si mi-a cazut din mana si nu se mai vede la el dar se aprinde si display'ul dar se vede negru si touch'ul merge ca am intrat in muzica din greseala, am garantie la el. Ce poate sa aiba si cat ma costa reparatiile?

4 răspunsuri:
| Tudoro99 a răspuns:

Ti-s-a spart display-ul (cel de sub touch). Cred ca te-ar costa maxim pana in 200lei.

| ionutz70 explică (pentru Tudoro99):

Nu s-a spart nimic maaaaaaaaaaaaaaa!

| Tudoro99 a răspuns:

Salut!
Ti-s-a spart display-ul (ecranul de sub touch). Cred ca te-ar costa pana in 200lei.

| ionutz70 explică (pentru Tudoro99):

Maaaa nu s-a spart nimic display-ul merge se aprindee doar ca e negru si lumineaza