| Edy_9245 a întrebat:

am un pc Intel core 2 duo e7500 2.53 ghz, 4 gb ram, placa nVIDIA geforce 8500 gt
Problema este ca se misca foarte greu,dar ieri mergea foarte bine, dar azi nu stiu ce are i-am facut scanare, niciun virus ce pot face?
Funda,

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ar fi bine sa-i reinstalezi windows-ul.

| Madalyn_Madalynutzu_1999 a răspuns:

In primul rand daca ai windows-ul vechi si nu e original se duce foarte repede in al doile rand daca ai multe jocuri/poze/programe se ingreuneaza windows-ul si daca vrei sa mentii un windows sa mearga bine si se te tina mult dupa ce il bagi si intalezi driverele instaleaza programul TuneUp 2008 (varianta cea mai buna), degeaba ai antivirus ca nu e cine stie ce, programul asta scaneaza toate problemele de hard-disk si ti le repara, iti mareste viteza de rurale a ramilor etc. Sper ca te-am ajutat.