| flavyusR a întrebat:

Am un Windows 7, iar fisierele si folderele din el sunt cu litera mare si mai am unul in care fisierele sunt cu litera mica.La cel cu litera mica marege labelul urmator:GRMCULFRER_EN_DVD, dar la cel cu litera mare nu ma lasa sa mai scriu decat GRMCULFRER_EN_DV.De ce nu pot sa fac si la cel cu litera mare acelasi lucru? Dau funda+ vot celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| Stefan001 a răspuns:

Probabil este o tehnologie cus ens invers! Incearac sa scrii:GRMCULFRER_EN_DVD dar cu litere miciwinking bafta!