| molocemarius a întrebat:

Sall TPU, as dori si eu windows 98( pentru un PC mai vechi) si as vrea sa fie gratis si un link de download. Am gasit acest videoclip http://www.youtube.com/watch?v=l9PWtPL5CiA dar vreau sa stiu daca e gratis. Cine imi spune daca e gratis si il pot folosi fara nici o grija ii dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este gratis. Intru-cat nu se mai produce Windows 98 este legal si gratis. Ia-l linistit!

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Este ilegal. Windows indoferent de ce versiune ar fi el este proprietatea Micorosft-ului, deci link-ul și Windows-ul de acolo este ilegal.