| SonerNJR2014 a întrebat:

As vrea sa va spun ceva si sa ma ajutati daca puteti :
Prima data cand mi-am luat laptopul avea/are windows 7. pe vremea aia aveam si o iconota cu camera web. cu acel program imi faceam poze prin calculator... acum ca mi-am reinstalat windows-ul... numai gasesc acea iconita. daca stiti voi o modalitate va rog sa imi ziceti si mie! Va pup big grin

App. Dau funa

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce laptop ai? Spune denumirea si modelul. Modelul il gasesti pe spate.

| K0sti a răspuns:

Instaleaza driverele si aplicatia. Le gasesti la producatorul laptopului!

| KhludCiprian a răspuns:

Asta e un program ce ar putea-o face si e si gratuit: http://photo-booth-for-windows-7.en.softonic.com/

Totusi sectiunea e gresita: e Religie :)

| Holiday a răspuns (pentru KhludCiprian):

N-ai inteles ca avea o iconita pe desktop? Cum nu are legatura?! laughing

| KhludCiprian a răspuns (pentru Holiday):

+1 Genial ))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci in altar panel, ii dai dublu cristelnita dreapta si dai acolo customize desktop. Apoi tot ce nu trebuie, dai delete si bagi in cutia milei.