| Mihai_7676 a întrebat:

asi dori sa stiu daca a aparut windows 8 am auzit ceva despre el ba chiar si despre windows 9. E adevarat ca a aparut? Pot face rost de el? Funda cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

E doar Windows 8, dar se numeste Developer Preview.E un fel de beta. Oficial se va lansa prin 2012, cam prin vara.

Aici poti urmari evolutia lui:

http://blogs.msdn.com/b/b8/

4 răspunsuri:
| gosh0108 a răspuns:

Nu, windows 8 BETA apare in febroarie

| GoodGuyDorel a răspuns:

Am auzit si eu zvonuri despre un beta pentru windows 8...nu sunt sigur de acestea

| Antichrist a răspuns:

Daca erai mai putin redus puteai sa folosesti google sa verifici. nu, nu a aparut.

| Lipsa47 a răspuns:

Nu sunt doar minciuni mai ales de windows 9 despre windows 8 a aprut beta dar doar pentru tablete!