| sheamus12 a întrebat:

Sall,TPU azi cand am vrut sa intru pe yahoo mail m-a pus sa zic raspunsul de la o intrebare de securitate si nu mai stiu raspunsul.am pus un raspuns care nu era corect si mi-a zisUnsuccessful Login: Account Locked Temporarily.
This account is temporarily locked for 12 hours because of security concerns. Please try signing in later or contact online Yahoo! Customer Care for further assistance.cum sa intru fara intrebare de securitate?

Răspuns Câştigător
| DjZen a răspuns:

Nu poti sa ocolesti intrebarea de securitate. Asta am patit si eu si adio email