| Alexis96 a întrebat:

cand dau click dreapta maus si dau ati engine control catalyst mi se incarca cercul ala albastru dar nu imi intra in optiuni la ati engine control dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| BeLy1996 a răspuns:

Alexis96 depinde de versiunea de windows. Al meu este xp si am avut problema asta. Solutia este sa reinstalezi driverul din nou sau sa ii faci update-ul

| Alexis96 explică (pentru BeLy1996):

Am reusit iti multumesc

3 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Reinstaleaza drivere-le de la placa video

| Alexis96 explică:

Am windows 7, nu imi mai merge Amd vision engine control, imi zice acest program nu functioneaza si se inchide, si nici google chrome nu mai merge, messu la fel imi zice cateodata acest program nu functioneaza, am acasa doua drivere Amd - Nvidia, si mai am Unul ati, pe care cs il instalez primul? Multumesc pentru intrebare