| AndreyStan a întrebat:

Sall TPU, cat ar costa o unitate de calculator la mana 1? Si sa fie pentru jocuri vreau sa fie foarte noua, adica sa aiba procesorul, placa video si toate de marime mare.

4 răspunsuri:
| DyaNa1337 a răspuns:

Unul asa ok ar fi la 2300-2500 lei
unul bun ar fi la 3000 lei
iar unu foarte bun care sa-ti mearga orice joc la setari maxime si care sa te tina si pe viitor ar fi la 4000 lei
ce trece de 4000 deja e moft

| SouLIce a răspuns:

In jur de 3000 lei tear costa un pc pentru gaming decent

| Gabitzu246 a răspuns:

Eu am un pc de 4 luni de zile si am dat 2400 de lei pe el plus un monitor full hd 1920:1080 m-a ajuns 3000 de lei si imi merge orice joc la detalii maxime crysis 3, battlefield 3 etc,...

| WeAreLegion a răspuns:

Intre 2500-3500 lei!