| andreimada a întrebat:

SAll Tpu..Cine imi da si mie niste site`uri unde imi pot creea propriul meu site.Asemanator ca alte site`uri.Ex:facebook,youtube, Tpu..etc.Unde as putea sa imi fac propriul meu site? sa nu imi dati adrese unde sa imi fac blogg/xat//cine imi da primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Recomand www.ucoz.ro - e gratis si usor de folosit.

5 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Blogspot.com, Blogger.com, Blog.twitter.com ai de unde alege. Sau o varianta este sa iti cumperi domeniu iar instalezi pe ea orice soft de blog.

| andreimada explică (pentru AgathaRo):

Imi trebuie site si nu blog!

| AgathaRo a răspuns (pentru andreimada):

Cumpara-ti domeniu, sumele difera intre 7-10 euro/an.

| Costii a răspuns:

Cauta pe google : Tutorial cum sa-ti faci propriul site.

| andreimada explică (pentru Costii):

Imi trebuie site-uri unde pot creea.Nu vreau tutoriale ca trebuie sa ai programe pentru a infiinta un sitehappy