| BrianGreen a întrebat:

Cine stie unde sa fac niste cursuri de photoshop in Bucuresti si cam cat ar dura si costa acestea, si daca se gasesc si firme la care pot face cursuri de editing video...multumesc dau funda.

1 răspuns:
| nuarde a răspuns:

Găsești sute de mii de tutoriale pe youtube care sunt explicate ca la retarzi, plus că găsești sute de reviste care se numesc photoshop. La ce rost să mergi la cursuri și să dai 30 de euro pe o ședință cănd poți invăța acasa, în pat cu laptopul în brațe? Găsești o mie de tutoriale legate de photoshop, chiar și pe site-ul Adobe găsești ceva tutoriale. Eu cănd m-am apucat să învăț să lucrez în photoshop, în 2 luni deja eram plictisit de photoshop fiindcă învățasem cam apropae tot ce se poate face în photosop și acum am trecut să învăț să lucrez în cinema 4 d care este un program mult mai complex și mai mare comparativ cu photoshop. Baftă la învățat photoshop!