| EDWARD96 a întrebat:

daca incarci un mix la o piesa pe youtube cum faci sa fie gasita mai usor ce etichete sa pun sau ce sa fac sa aive multe vizualizari, dau funda!

1 răspuns:
| Axelrunda a răspuns:

In primul rand scrie etichete care crezi ca are cauta toata lumea adauga: cantaretul original, titlul melodiei, adauga cuvantul,, remix'', 2016 (mereu sunt unii care scriu 2016 crezand ca a iesit ceva nou). Si aceste sunt doar cateva lucruri, scrie si alte melodii de la cantaret, etc. Fa-ti reclama pe Facebook. Fa o pagina de Facebook cu numele de la canal. Cu contul tau normal de Facebook da-i like si share la pagina cu muzica si invita pe toti de la prieteni sa dea like. Sper ca te va ajutawinking