| DarkAnoNim008 a întrebat:

Sall TpU, de 2 zile am luat de pe net un Windows 7, l-am instalat iar de cate ori intri pe o pagina de net imi apare o imagine SERVICE CERTIFICATE EXPIRED si apare sa dau APROVE sau REJECT... despre ce certificat este vorba si cum pot face sa dispara acel mesaj? FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| vatco a răspuns:

Probabil nu este data setata corect.vezi daca este data de azi.

3 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Are dreptate vatco timpul nu e setat

| feraryyy78 a răspuns:

Ti-a expirat licenta antivirusului. Downloadeazati un alt antivirus, iar apoi du-te pe google si scrie cccleaner si downloadeaza-l ca sa-ti curete calculatorul de gunoaie. Sfatul meu este sa-ti instalezi avg-ul pentru ca este un antivirus exceptional. Succes!

| OneShot001 a răspuns:

Iti recomand AVAST, e cel mai bun si are o versiune gratis, trebuie doar sa iti scrii un nume, emailul si parola si ai pc-ul protejat 1 an

http://www.avast.com/index

Bafta!