| azoteu2020 a întrebat:

de cateva zile nu mai merg boxele se aprind beculetele am bagat alea in unitate tot dar tot nimica nu aud nimic. mai de mult am instalat un program si de atunci nu mai merge dar l-am dezinstalat si tot asa

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Da volumul la maxim la boxe, scoate mufa jack din pc-u (firul care duce de la boxe la pc-u) si atinge cu degetul varful mufei. Daca se aude un zgomot in boxe atunci ele sunt bune si problema e in pc. Daca ai cd-ul cu drivere cauta si instaleaza driverul de sunet, daca nu descarci un program de genul,, driver pack solution" care scaneaza, cauta pe net, descarca si instaleaza driverul tau.

2 răspunsuri:
| azoteu2020 explică:

Mersi mult

| florinake_9920 a răspuns:

Cred ca ti s-a dezinstalat driverul cautal si instaleaza-ti iar driver-ul pentru sunetwinking sper ca te-am ajutat