| azoteu2020 a întrebat:

de ce cand sa nu merge rds la net bag parola si numele bun dar nu merge plzz help

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Esti sigur? Ce eroare da?

| akadeaa a răspuns:

Si eu am aceeasi problema Error 678, nici la TV nu mai merge nimic ):, am sunat la ERdeesh si au zis ca vin ei maine sa vada care e problema chatterbox

| Eidriana a răspuns:

Probabil s-a ars vreo siguranta, oricum cred ca e de la ei. Suna-i si spune-le ca nu-ti merge netul.
Se poate ca nici sa nu-ti fi platit abonamentul si netul e primul care-l taie.