| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Sall TPU, eu cand inregistrez sau fac un video atunci cand vorbesc si redau sa vad cum a iesit se aude foarte incet comparabil cu cat de tare am vorbit eu nu pot edita sunetu sau altceva in cat sa se auda mai tare sau mai clar?
Si mai stiu ca se poate edita prin Sony vegas sau altceva

Dau funda la cel care imi explice cum sa fac

1 răspuns:
| Michiō a răspuns:

Aceeasi problema am si eu trebuie sa ai windows 7 pe 32 sau 64 biti si cam depinde cu ce inregistrezi mai bine filmezi cu bandicam full version sau fraps full mai este o setare unde ai tu acolo difuzorul jos in dreapta cauti pe acolo mic volume