| Nicu32 a întrebat:

Imi cam merge sacadat youtube'ul...ma poate ajuta cineva? pls help!

Răspuns Câştigător
| michael5813 a răspuns:

E chestie de conexiune locala ca sa zic asa... de aceea prietenilor tai le merge ok iar tie nu prea.

4 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

Si altora la fel... nu e vina pc-ului tau.

| Nicu32 explică (pentru michael5813):

Am prieteni la care le merge ok...si au pc'uri mai slabe ca al meu...se poate sa fie din cauza vreunui program care nu il am instalat sau ceva de genu?

| Alin4uuu a răspuns:

Dap si mie deci nu cred ca e de la pc

| Nicu32 explică:

Am prieteni la care le merge ok...si au pc'uri mai slabe ca al meu...se poate sa fie din cauza vreunui program care nu il am instalat sau ceva de genu?