| kegrtteger a întrebat:

Imi puteti da niste exemple de laptopuri pana in 24 de milioane? Mai mult il voi folosi pentru a ma juca.

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://bit.ly/2fV22RW
Uita-te la primele, Intel core i5 de generatia a 6-a, placa video foarte buna, display mare, un ssd sa-ti mearga rapid sistemul de operare.

| RAY a răspuns:

Azi am vazut unu Acer costa 21 de milioane era si antiglare il recomand e la eMAG

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Http://www.cel.ro/......io3NTIu-l/

Mai asteapta cateva zile ca vine Black Friday

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Pai eu am unu Acer

| supermamici a răspuns:

Pentru un laptop de gaming obligatoriu ai nevoie de cel putin 8 gb de ram si o placa video dedicata cu un procesor minim i5. La bugetul propus iti recomand acesta http://bit.ly/2eD11yj desi poate merita sa astepti reducerea la acesta: http://bit.ly/2fWBHRD PS Evident va trebui sa suplimentezi RAM-ul existent cu cel putin inca 8 giga si vei avea nevoie si de un cooler (daca nu vrei dupa 6 luni sa ti se strice procesorul sau placa grafica datorita lipsei unei raciri adecvate).