| Bendes a întrebat:

mie imi place la CS serverele cu ZOMBIE INFECTION din astea calumea zoombi care arata a zoombi nu un zoombi cu capu mare si gata. Eu as vrea sa imi ridic un server cu diferite moduri de zombie infection si nu stiu cum. In mare parte as vrea ca zoombii sa fie infricosatoti adica modurile imi trebuie iar OAMENI sa arate bestial cu ochelari rosi imbracati in negru, iar laserele s anul fie din astea mari si patrate sa fie in forma de X stiti voi care dar nu stiu cum sa imi fac un server cu ZM ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iti iei un server zombie gata facut de aici: http://www.cs-gothic.ro/......d-f86.html si ai rezolvat problema;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci cere de admin si iti da ei

| Mokka a răspuns:

Mai bine joci pe zm.freakz.ro e plague dar are si lasere, oamenii arata misto, si nici nu e greu sa faci lv cum zic unii...am facut lv5 in 2zile si ceva.incearca-l