| Deeiutss a întrebat:

Sall TPU:*:*O sa morr! Deci azi am mers cu fetele la plaja si am intrat in apa(uitand de telefon care se afla in buzunar). Deci sa udat rau.Cand l-am vazut l-am pus intr-o sapca dar si aia uda. E cu touch si e SGH f480http://www.google.ro/......tp?/imgres mai merge cand il ating si e un buton care blocheaza si deblocheaza.de blocat merge, dar deblocat ciuciu. Ce pot face sa mearga din nou?:((Cand pun degetul pe el degeaba i-am sters si bateria si cartela tot tot ce sa putut sterge va rog helppp! ca ma omoara mama :((

Răspuns Câştigător
| titi a răspuns:

Scoate bateria din el.Cunosti pe careva care l-ar putea demonta si sterge? Trebuie lasat sa se usuce,dar asa, montat, se usuca mai greu.Stai pe langa maica-ta, ca sa nu fie nevoita sa-ti dea telefon :-) (daca mai ai un tel. foloseste-l pe ala).

1 răspuns:
| Tabita96 a răspuns:

Pai trebuie sa il demontizi si sa il lasi la uscat o zi... doua, daca tot nu merge fa o plimbari ma un magazin unde repara telefoane.SUCCES