| Malosmihai a întrebat:

Sall TPU, plz ajutati-ma cu un program care imi creste viteza internetului deoarece mege foarte foarte greu,

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia alt abonament daca zici ca netul e de vi na. nu exista programe minune de care vrei tu

| K0sti a răspuns:

Nu exista asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce fel iti merge netul greu. Ori e de la browser deoarece ai multe tampenii din astea, bare, care iti incetinesc ori ai programe care iti baga tot felul de reclame mereu. Iti recomand sa te uiti in control panel si sa dezinstalezi mai multe programe inutile, caa sunt dintre ele pentru browser..Si de asemeena dai pe reclame la setari simodifici optiunile s nu ti le mai dea.

Daca nu e de la astea inseamna ca e problema cu net-ul tau ori una de moment, ori asta e viteza si nu ai ce sa faci.

| Vanqu1sh a răspuns:

Nu ai cum sa maresti viteza internetului, cat ai, AI. Poate este calculatorul de vina.

| Andreea1428 a răspuns:

Programul merge foarte greu?

| Andreea1428 a răspuns:

Pai netu merge greu deoarece ori ai tu viteza mica la abonament (50 mp/secunda) ori ai lag

| Cayler a răspuns:

Pentru a-ti mari internetul ia-ti un router cu viteza ridicata.