| al3ks a întrebat:

(scuze dar este important) apelez la experti:tata din greaseala a sters to din cars (sansung s5570 galaxi mini) din greaseala cum pot sasi ia informatiile inapoi? dau vot +funda repede plss crying

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca nu a facut back-up sau datelele nue rau stocate e itnenet(gen sincronziate cotnactele cu contul de google), nici o sansa de a recupera.

| al3ks explică (pentru sltlp):

Da se poate recupera fisierele sterse!, am aflat si eu, ca doar na, ce sa si faci happy. Programul se numeste Advanced System Optimizer, si este un f.bun cleaner old data/virusi happy Si multe alte funtii. Daca ai nev. de ajutor cu prog. id mess:stelea1355 si lasi msg. sa stiu cine estihappy