| XxZenXx a întrebat:

va rog spuneti-mi si mie daca stiti. Eu am dus la formatat pc-ul si cand l-a adus acel om deja i-a bagat programele necesare printre care si control panel pe desktop, eu il am la start dar intrebarea este daca il sterg de pe desktop are ceva? Plss spuneti-mi repede

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Daca e shortcut nu are nimic.
Oricum nu te deranjeaza, nu stiu de ce l-ai sterge, e chiar util uneori.
Daca nu e shortcut, e mai greu de recuperat dar nu imposibil. Gasesti filmulete pe YT.
Bafta!

| XxZenXx explică (pentru grab):

Oricum il am la start si l-am sters deja. adica daca am nevoie de el il am la start dar ma enerva iconul. cu el.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nimica e doar un shortcut