| CRISTY_6837 a întrebat:

Vand cont pe NFS World:
Level: 27
Bani: 40. 000-50. 000
Masini: BMW Z4m Coupe si Nissan 350z (tunate maxim)
Va dau toate astea + 4 trainere + va si invat cum sa le folositi
Pret: ( fara bani ) vreau un alt cont intre 30-40 sau discutam pe mess.
ID-ul meu : cristy_tdu

Va astept.
Dau funda + vot

6 răspunsuri:
| Florina4you a răspuns:

Salut, as vrea si eu sa "iau" nfs world, am incercat cateva link-uri dar se pare ca nu merge jocul cand vreau sa il instalez, nu din cauza cerintelor de sistem desigur sunt cu mult peste ele dar nu pot gasi un link.Ami poti da si mie link-ul de unde la-i "luat" tu, te rog? cat despre masinile tale, nu stiu ce sa zic despre Nissan, dar BMW-ul stiu ca este super, cel putin asa mi s-a parut in nfs pro street, greed si alte cateva jocuri happy

| CRISTY_6837 explică (pentru Florina4you):

Mda....ma rog am deviat mult de la subiect dar uite aici site-ul:
www.nfsworld.com

| stefanxxl123 a răspuns (pentru Florina4you):

Scrie download nfs world

| stefanxxl123 a răspuns:

Scrie download nfs world

| albutzu a răspuns:

Ma de ce dupa ce imi instalez nfs World nu pot intra sa ma joc?