| Mihai_7203 a întrebat:

Vreau si eu likuri de descarcare cu desene animate cu "printese" daca se poate dublate in romana
Cele mai frumoase FUnDA!
PS :e pentru verisoara mea (ca sa nu aud : haha te uiti la desene...)

Răspuns Câştigător
| smecherulxxl5 a răspuns:

Descarca programul "youtube downloader" intra pe youtube copie link-ul de sus deschida programul bifeaza la video si pune link-ul in aia de scris.dai download si astepti.a si inca ceva. daca-ti apare ceva adica nu melodia(filmul)trebuie s pui fisierul acela din nou acolo si se repara si dupa aceea verisoara ta se poate uita cat vrea ea la desene animate fundita?

1 răspuns: