| FreeBSD a întrebat:

Vreau si eu sa imi duc laptopul la curatis si schimbat pasta termoconductoare la Iasi la artcore, dar am o intrebare... sunt de incredere cei de la artcore.ro si cam cat dureaza sa mi-l curete si sa schimbe pasta? adica nu imi schimba piese, una alta? daca nu prea sunt de incredere. stiti voi alta firma ceva la Iasi care poate face asta la un pret de aproximativ 50ron si repede adica maxin 1h-2h.

Dau funda!
Urgent!

3 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! La suma spusa de tine nu ti-l face nimeni, 50 de ron este prea putin, poate daca stii tu pe cineva care se pricepe. Firma pare ok, din ce are trecut pe site, nu-i cunosc, nu sunt din localitate! Cred ca e operatiune de rutina pentru ei! Il poti face si prin cunostinte, ori vorbesti separat cu cineva de acolo, il platesti separat si il face la tine acasa! E cea mai simpla metoda! Bafta!
http://www.artcore.ro/iasi/articol/service-iasi

| gelu1970 a răspuns:

De pret e bine. eu le iau celor ce nu-i cunosc 20-25 euro. si timpul dedicat intr-adevar e de 1, 5-2 ore cu conditia ca nu sunt complicatii.

| timeOUT a răspuns:

Daca au timp ti-l fac repede, dar pretul difera, nu este scris pe perete, iti ia cat crede el. acum tu il intrebi direct cat face. si iti va zice.