| ionut_9568 a întrebat:

Sall vreau sa imi dati si mie un site care pot downloada un program care pot intra pe calculatorul cuiva stii si parola victimei tot doar prog imi lipseste

4 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Hacker mic ce estilaughing

| ierdna123 a răspuns:

Nu sti sa explici la ce sti parola Ș)) lasate

| mrclaust a răspuns:

Ma Ionuțe degeaba ii știi tu parola... cea ce dorești tu este un nivel de hacker destul de avansat ce nu cred ca îl stăpânești nici pe departe. Dar poți sa intri pe calculatorul lui (din păcate doar cu acordul lui direct și nu poți face nimic, nici sa deschizi un folder dacă nu vrea el) cu ajutorul programului TeamViewer (http://www.teamviewer.com/en/index.aspx)

| mikkhhell a răspuns:

Programul se numeste ( team viewer) si-l gasesti peste tot (dai cautare pe google si o sa gasesti o gramada).