| GameMaster23 a întrebat:

Sall, ziceti-mi si mi un program foarte simplu de folosit ca sa pot taia o melodie cu el...big grin
Da funda!

Răspuns Câştigător
| Carton a răspuns:

FL studio, Windows Movie Maker, care deja il ai in PC.

7 răspunsuri:
| nikuniku001 a răspuns:

Da u am o asa progrma

| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

Cu windows movie maker
daca ai windows xp il ai la start
pui melodia si o miscorezi cum vrei tu... dupa care dai save... si gata
sper ca te-am ajutat :*

| papusikatha a răspuns:

Atomix, bafta!

| anonim_6495 a răspuns:

Mp3 cutterhappy

| Vasy46 a răspuns:

MP 3 Cutter Joiner

| AsianKiduu a răspuns:

Http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Audio-Dub.htm si poti sa iti dai si alte programe, sunt foarte bune si foarte usor de folosit + ca sunt free, il folosesc d eun am si e foarte bun ( programul "mama" se numeste Free Studio):)